Datubāzes un Middleware Ekspertu Serviss

Rezultāts: Uzticama un prognozējama IT infrastruktūras darbība.

(+371) 26517848
info@cominder.eu
RU   LV   EN   

Risinājumi

Ievads

Ja Jūsu kompānijā jau ir uzticama un profesionāla IT-komanda - tomēr ir iespējams palīdzēt viņiem darīt viņu labu darbu vēl labāk. Būtiskie faktori ir darbs komandā plus labi droši un efektīvi instrumenti.

Mēs piedāvājam gatavus risinājumus, kas izstrādāja mūsu speciālisti. Kā arī ar laiku pārbaudītas lietas, kas Oracle DBA izmanto ilgu laiku. Mēs varam tas uzinstalēt un noskaņot arī priekš Jūsu informācijas sistēmas.


SpaceStat

CoMinder SpaceStat - palīdz eliminēt diska vietas problēmas un saprast tas izmantošanas dinamiku.

Tehniski SpaceStat - savāc un analizē Oracle datubāzes segmentu izmantotas vietas informāciju. Citas populāras datubāzes, kā arī ASM atbalsts ir plānots nākamās versijās.

Pēdēja stabila SpaceStat versija ir 0.55.

Nākama versija ir testēšanas posmā.

Vairāk informācijas - SpaceStat lapā


Delta-Track

CoMinder Delta-Track - atseko un informē par izmaiņam OS konfigurācijas failos, datubāzes/lietojuma īpašības vai citu saturu, kuru var saņemt ar skriptiem vai API.
1. Tas informē par izmaiņam, kuru veica systēmas administrātori, DBA vai lietotāji.
2. Pēc tam tas izmaiņas var apspriest ar koleģiem un dokumentēt.
3. Dokumentētas izmaiņas (ar laika informāciju) palīdz veikt problēmas diagnostiku (kas paradījas pēc izmaiņam).
4. Līdzīgu objektu konfigurāciju var salīdzīnāt.
5. Tas arī uzlabo sistēmas drošību informējot par izmaiņam, kas veica iebrucēji.


Ja Jums ir intesere par šo produktu, lūdzam jautāt!


OTD - tabulas vecu datu izlādes serviss

CoMinder OTD - ir skripti, kas var regulāri izlādet vecus datus no datubāzes.
Tas var būt debug, log vai audit ieraksti vai citi novecojuši dati. Tas palīdz izmantot darbu diska vietu optimālāk. Vecus datus var saglabāt ārpus datubāzes failos (ar kompresiju), tajā skaitā citā serverī, pēc tam dzēst no datubāzes, kā arī iespējams ielādet atpakaļ pēc vajadzības (visu vai tikai par noteiktu periodu).


Ja Jums ir intesere par šo servisu jūsu datubāzēm, lūdzam jautāt!


Monitorings

Ir 3 iespējas kā mēs varam palīdzēt nodrošināt jūsu informācijas sistēmas monitoringu:

 • Izstrādāt Monitoringa Stratēģiju, Plānu un izveidot vajadzīgus testus monitoringa risinājumam, kuru Jūs jau izmanto un uzticat.
 • Uzinstalēt un nokonfigurēt Oracle Grid Control (kas arī zināms pār Enterprise Manager) mērķu objektu monitoringam. Visas priekšrocības ir aprakstītas Oracle Enterprise Manager web lapā.
 • Uzinstalēt un nokonfigurēt mērķu objektu monitoringam bezmaksas rīkus ZABBIX, XyMon un/vai Cacti, kas tiek izmantotas daudzos projektos visā pasaulē.

  ZABBIX - ir bezmaksas, bet profesionāls monitoringa riks, kas ir izstrādāts Latvijā. Tas ir viens no pazistāmiem monitoringa risinājumiem, kam ir vairāki simti tūkstošu instalācijas visā pasaulē. Daudz DBA, sistēmas administrātoru un citu ekspertu tas izmanto vairākus gadus. Tas ir vienkāršs, drošs un izturīgs.
  Vairāk informācijas par Zabbix - pie mūsu konsultāntiem vai Zabbix web-lapā.

  XyMon - ir viegls (no resursu izmantošanas viedokļa), spēcīgs, uzticams un bezmaksas monitoringa riks. Daudz DBA, sistēmas administrātoru un citu ekspertu tas izmanto vairākus gadus. Tas var monitoret tiklus, serverus, datubāzes, biznesa notikumus un pat arī laika apstākļus.
  Vairāk informācijas par riku - pie mūsu konsultāntiem vai XyMon web-lapā.

  Cacti - ir bezmaksas framework lai savākt un atspoguļot grafiskā veidā jebkādus statistiskus datus, kas var iespējams savākt ar skriptiem. Tas ir ļoti noderīgs vēsturiskas informācijas un tendences analīzei un anomālijas detektēšnai.
  Vairāk informācijas par riku - pie mūsu konsultāntiem vai Cacti web-labā.


Mums ir laba pieredze ar minētiem rikiem un mēs varam tas uzkonfigurēt jūsu informācijas sistēmas monitoringam un svarīgu notikumu atsēkošanai, kā arī izstrādāt Monitoringa Stratēģiju.Šeit strādā profesionāļi
"Nav iespējams zināt visu. Vienkārši labi jādara savu darbu!"